Dekorasif.com Hakkında - Biz Kimiz ?

 

 

  Dekorasif.com 2021 Yılının Şubat Ayında kurulmuş, ve e-ticaret sektörüne Dekorasyon sektöründe büyük bir giriş yapmıştır.Kısa sürede her gün çok sayıda kargo gönderecek kadar kapasitesini büyütmüş ve büyütmeye devam etmektedir.Kurucu Ortağı  Furkan Çeçen tarafından gün geçtikçe yatırımlarına devam edilmekte ve ticari hacmini gün geçtikçe artırmaktadır.

     

  Hedefleri arasında Dekorasyon Alanında Türkiye'nin En Büyük ilk 10 E-Ticaret Sitesi arasında olmak vardır.Bunun için  aylık belirlediği ürün sayısı kadar ürün web sitesine eklenmekte ve müşterilerine en iyi,kaliteli,uygun ürünleri sunmaya devam etme çabası içerisine girilmektedir..

     

  Çok yeni kurulmuş bir platform olmasına rağmen rakiplerine çok da uzak değildir.Büyüyen ve gelişen yapısı ve gelişime açık altyapısı bünyesinde hızla satış ve memnuniyet kapasitesi azınmayacak düzeye ulaşmış ve ulaşmaya devam etmektedir.

 

 

  Müşteri memnuniyetini es geçilemez maddelerinden sayan dekorasif.com'dan yapacağınız alışverişlerde sizleri memnun etmek için var gücümüzle çalışıyor olacağız.Sizlerle birlikte her gün daha da büyüdüğümüzün farkındayız.

 

 

  Dekorasif.com Ekibi